PROXEED v Česku

PROXEED

důvěryhodný produkt pro podporu plodnosti pro páry, které se snaží otěhotnět Celosvětově úspěšné výživové doplňky na podporu plodnosti Proxeed jsou již dostupné i přímo na Slovensku a v České republice exkluzivně na www.proxeed.cz

 

Výživové doplňky na podporu plodnosti Proxeed® mají vyvážené složení, díky kterému dodávají tělu vědecky prokázané výživné látky, jako jsou karnitiny a antioxidanty, které spermie a vajíčka potřebují pro normální vývin a takto podporují plodnost a otěhotnění.

 

Výživové doplňky na podporu plodnosti Proxeed® představují jednoduchý, bezpečný a účinný způsob podpory reprodukčního zdraví mužů i žen.

 

Výživové doplňky Proxeed vyvinula společnost Sigma-tau HealthScience, která dlouhá léta zkoumala, jakou roli hraje metabolismus při ochraně zdraví. Společnost Sigma-tau disponuje hlubokými znalostmi o metabolických procesech probíhajících v těle a o tom, jakou roli při tom hrají výživné látky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení